Wysztkie wypłacone pieniądze

Wszystkie wypłacone pieniądze - 502,40 USD + 285,56 EUR + 14,72 ZŁ

czwartek, 17 marca 2011

Sposoby zarabiania w internecie

Internet daje wiele możliwości. Dla jednych jest to źródło informacji a dla innych również metoda aby sobie zarobić dodatkowe pieniądze. Nie mówię, że będą to od razu tysiące dolarów ale zawsze coś przy niewielkim wkładzie pracy. Możliwości jest bardzo dużo, wszystko zależy od w jakim stopniu potrafimy zachęcić innych do tego samego sposobu zarabiania oraz od szybkości naszego łącza internetowego. Pierwszym sposobem są strony typu BUX i PTC, które płacą za oglądanie reklam. Drugim sposobem jest tzw. uploading, czyli umieszczanie plików na serwerach, a później linków na forach internetowych. Tutaj nasze zarobki zależą od ilości pobrań danego pliku. Do tego sposobu potrzebne nam jest szybkie łącze. Przed przystąpieniem do zarabiania w internecie, każdy powinien otworzyć sobie konto internetowe Paypal ( typ konta specjalne ) , które służyć będzie do odbierania wypłat, a później do przelewu na nasz rachunek bankowy lub służące do zakupów internetowych.

Konto Paypal możemy otworzyć tutaj:

Załóż konto PayPal i od razu zacznij akceptować płatności dokonywane kartami kredytowymi.

Strony typu Bux i Ptc oferują nam reklamy warte przeważnie od 0,001 USD do 0,01 USD. W większości tego typu stron, wypłaty realizowane są automatycznie, bądź w ciągu kilku dni na nasze konto internetowe. Obowiązkiem jest umieszczenie takiego dowodu wypłaty na danej stronie. Minimum do wypłaty wynosi przeważnie 1 lub USD i jest podnoszone o 1 USD, z każdą wypłatą. Poniżej przedstawię strony, z których otrzymałem już nie jedną wypłatę. W miarę możliwości będę te dowody tutaj pokazywał, że nie są to tylko puste słowa. Każda osoba, która zapisze się z Twojego linku, będzie Twoich dodatkowym zarobkiem od 10 do 50% za każdą reklamę i to jest najtrudniejsza sztuka, która w dłuższym okresie czasu jeśli się uda ich zdobyć daje nam coraz większe zarobki każdego dnia. Dodatkowym źródłem dochodu, może być banner reklamowy. Mały banner, za którego wyświetlanie zdobywamy punkty, które na koniec miesiąca zamienione są na pieniądze. Więcej szczegółów na stronie Banner Reklamowy.
WordLinx - Get Paid To Click

Clicksia


Incentria
www.swiat-reklam.net

 Ciekawą stroną do zarabiania oraz promowanie własnych stron, jest Traffic Exchange. Zaprezentowana strona, poprzez oglądanie stron w przedziałach 20 sekundowych, na zarobienie kredytów. Kredyty możemy przeznaczyć na promowanie naszych własnych stron, w postać linków, bannerów, czy tekstów. Za każde obejrzane 1000 stron na nasze konto dostajemy 0,30 USD. Tutaj każdą wypłatę możemy zrealizować po osiągnięciu minimum jakim są 3 USD. Jest to najlepsza strona tego typu na świecie. Dodatkowo wprowadziła, że nasze strony możemy kierować do wszystkich, bądź tylko do wybranego przez nas kraju.

Popular 1:1 Traffic Exchange


 

4 komentarze:

  1. http://pl.20dollars2surf.com/?ref=697336

    OdpowiedzUsuń
  2. Wejdź na http://paidvertspl.blogspot.com/ - tu jest realna szansa zarobić !

    OdpowiedzUsuń
  3. Using EasyHits4U you can earn free advertising credits by surfing other ads from a account base of over 1,200,000 accounts. Earn credits faster with a 1:1 Exchange Ratio.

    OdpowiedzUsuń